+Konie, konie i jeszcze raz konie+

Dzisiaj byłąm na konisiach. Pan Wiesiu dał mi Alwine, bo Chorałek miał dzisiaj wolne =) Pięknie wyczyściłąm swoimi nowymi szczotkami, podkowy to aż sie jej świeciły. Byłą w boksie troche niegrzeczna kiedy chiałąm jej rozczesacsklejki pod popręgiem, więc załozyłam jej juz ogłowie. Kieyd wyszłąm na padoczek, bylą tam jakaś dziwna dziewczyna jakby miałą downa ;p Jak na nią patrzyłąm to w myślach sobie mówiłam MASAKRA !!! Kilka ćwiczeń porobiłyśmy i dawaj galopem na poczatku sama galopowałąm a potem Malutka (monika) zazcełą mnie doganiac z Bercikiem. Zaczełąm poganiac Alwinke ;p w końcu nie wiem jak to zrobiląm, ale galopowałam na zła nowe wiec trzeba było ja zmienić. Robiłąm 7 ray młynek i 4 razy martwego indianina 1 na plecach!! Było gif =*

Pozdrawiam i dajcie komcia =)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.10.2005 :: 11:23 :: server1.netbase.pl

Hejcia!! dzieki za komcia ty tez masz ładnego bloga choć bardziej przepadam za kolorem róŻowym niż czarny ale to co kolor się nie liczy
wpadnij jeszcze
sexy-brit14.blog.onet.pl
13.10.2005 :: 22:39 :: ael236.neoplus.adsl.tpnet.pl

mona13

No aga wiesz ta dziewczyna to byla dziwna zostawiam komentka tak jak obiecalam a poprawilam ci w szablonie html bo robily ci sie niepotrzebne tabelki.... szkoda ze jedziesz na dzialke ja bede sie nudzic buuuu cmok dla ciebie :* zapraszam na moj blogasek www.mona13.talk.pl nowa nocia szablonik i oczywiscie zostaw komentka dozobaczenia mam nadzieje ze jeszcze jutro papa buziki cmok cmok :*
Talk.pl :: Wróć