+Konisie i szkoła+

Jupiii !!!!!!! Jutro na koniki, jade na 15 po szkole. Acha dziewczyny pamiętajcie jutro prasówka na WOS :(. Nienawidze tego faceta od WoOS-u jest okropny. Najlepsze wali teksty do Zielasa np. czemu nie masz zeszytu, a on: bo nie mam, albo nie odzywa sie do niego jakby go nie słyszał. Dzisiaj mieliśmy lekcje z praktykantką. :D jaka ona jest głupia :glupek dyktuje tak szybko ze np. ja pisze dopiero 1) a ona juz dyktuje 4). Ostatnio zadaja na tyle sprawdzianów :cry: :pale:. W czwartek mam sprawdzian z Biologi :p
No to trzymajcie sie ciepło!!! PaPaPaPaPaPa :*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.10.2005 :: 21:45 :: beb35.neoplus.adsl.tpnet.pl

my mamy bardzo fajną babke od WOSu. wymagająca ale bardzo fajna:) i prasowka oczywiscie na kazdą lekcje. o ktorej konczysz ze wyrobisz sie na 15 na konie? praktykanci niektorzy są calkiem mili. ostatnio mielismy na angolu takowego:P co do sprawdzianow...:P wczoraj: praca klasowa z maty... dzis: sprawdzian z infy... jutro: sprawdzian z historii... ale co tam:) niedlugo weekend:P pozdrawiam, Bryłcia:)
11.10.2005 :: 17:55 :: ogorek.akron.wroc.pl

hehe spoczko blog :* my mamy od WOS'u babe podobna do schwarcenegera (czy jakos tak) mutant normalnie . pozdrawiam :*

Talk.pl :: Wróć